Ogranicz wydatki na prąd dzięki kurtynie powietrznej Slim. - Flowair

Kurtyna
powietrzna,
Slim

Dyskretny partner
Twojego biznesu

Niższe rachunki za prąd

Dobór odpowiedniej kurtyny zwłaszcza w obiektach usługowych i użyteczności publicznej, gdzie drzwi są ciągle otwierane pozwala na utrzymanie odpowiedniego bilansu energetycznego. Nawet jeżeli drzwi pozostają cały czas otwarte, a kurtyna pracuje na najwyższym biegu – Slim wciąż obniża Twoje rachunki i utrzymuje komfort cieplny we wnętrzu.

  • Obniżenie rachunków
  • Redukcja strat ciepła

Lepsza jakość powietrza dla Twoich klientów

Kurtynę Slim można doposażyć w łatwo wymienialny, zewnętrzny moduł filtra. Filtr poprawia jakość powietrza, a urządzenie chronione jest przed wnikaniem brudu i innych zanieczyszczeń. Filtr montowany jest na górnej powierzchni urządzenia za pomocą zintegrowanych uchwytów, dzięki temu jest łatwy w montażu i demontażu.

  • Włącza się kiedy jest to konieczne

    Kurtyna Slim posiada wbudowane sterowanie umożliwiające automatyczną pracę względem sygnału z czujnika ruchu. Dzięki temu urządzenie wie kiedy pracować. Nabudowane przyciski na boku kurtyny umożliwiają dostosowanie bariery powietrznej do Twoich potrzeb.

Co mówią o Slim inwestorzy

Marta Kasprzycka
W mojej restauracji nad drzwiami są okna, więc nie bardzo jest jak powiesić kurtynę, której wymaga sanepid. Co prawda można wieszać ponoć na szpilkach, ale nie po to robiłem okna, żeby teraz zasłonić kurtyną całe światło. Dlatego właśnie wybrałem Slima, którego można zamontować też pionowo. Jak się okazało, całkiem dobrze działa, bo włącza się sam i nie trzeba tego pilnować, włączać ani wyłączać.”
Jan Kowalik
Ja w działanie kurtyny zawsze wierzyłem, ale pracownicy narzekali, że to za głośne i że za bardzo wieje. Jak w nowym obiekcie powiesiłem Slima to narzekania się skończyły – działa tak cicho, że nie przeszkadza, a jak ustawiłem na najniższy bieg to jest tylko lekko wyczuwalny powiew.
Ewelina Balter
Obok mojego butiku od jakiegoś czasu jest plac budowy. Chyba nie muszę tłumaczyć z czym to się wiąże – brud, kurz, więc zamykamy drzwi jak możemy, ale przecież klienci muszą jakoś wchodzić. Kolega polecił mi kurtynę Slim, że ponoć blokuje wpadanie zanieczyszczeń. Zamontowaliśmy i rzeczywiście działa, a do tego nawet dobrze wygląda, bardziej jak ozdoba niż jak urządzenie techniczne.
Andrzej Dimiszczuk
Moi pracownicy są zadowoleni z tego, że nad drzwiami wisi kurtyna. Na początku sceptycznie do tego podchodzili, ale teraz używają jej kiedy jest zimno – daje trochę ciepłego powietrza, a poza tym nie ma przeciągów i ciągłego wietrzenia przy dużym ruchu.
Aleksandra Kostecka
Kurtynę zawiesić trzeba bo wymaga tego sanepid, dlatego szukałam takiej, która nie będzie rzucała się w oczy – kurtyna Slim spełniła moje wymagania, bo mogłam wybrać taki kolor, żeby nie odróżniała się od ściany, a do tego była przystępna cenowo.
Marcin Walarczyk
Do tej pory nie rozumiałem po co jest kurtyna i do czego się ją stosuje, ale po rozmowie z doradcą FLOWAIR i zamontowaniu Slima w mojej salonie, już wiem, że mogę dzięki temu zaoszczędzić na ogrzewaniu, a taki argument już mnie przekonuje.
Janina Dołęga
Wcześniej miałam taką kurtynę, która miała dużo funkcji, ale panel do obsługi był tak skomplikowany, że nikt z tego nie korzystał. Dlatego teraz wybrałam taką kurtynę, która nie ma żadnego sterownika. Wystarczy przycisk włącz/wyłącz, no i zmień bieg. Poza tym ma taki czujnik, że sama wie kiedy ma się włączyć
Andrzej Bukowiak
Kurtyna jest wymagana przez przepisy, ale skoro już muszę to kupić to fajnie, żeby działało to też jakoś na jakość powietrza w pomieszczeniu. Właśnie to przekonało mnie do kurtyny Slim. Można dokupić do niego filtr, który nie dość, że oczyszcza powietrze to jeszcze chroni kurtynę przed brudem, a do tego łatwo się go wymienia.

Wybierz kurtynę idealnie dopasowaną do Twojego obiektu.