Darmowa konfiguracja kurtyn powietrznych. - Flowair

Kurtyna
powietrzna
Slim

Połączenie designu z nowoczesnością.

Możliwość konfiguracji urządzenia

Wersja
Długość
Kolor zewnętrzny
Szary
Biały
Czarny
Antracyt
Brązowy

Inaczej projektujemy wnętrze prywatne a inaczej przestrzeń publiczną. Często współczesne wnętrza wyposażone są w różnoraki sprzęt, którego jest co raz więcej wokół nas. I w mieszkaniu i na lotnisku raczej staramy się go ukryć. Jednak coraz częściej obserwujemy trendy, że wyposażenie zazwyczaj nie widoczne jest tak atrakcyjnie zaprojektowane, że warto je eksponować. Mają one też często wpływ na jakość naszego funkcjonowania w przestrzeni.

Rafał Dętkoś

Architekt w firmie FLOWAIR

Design w harmonii z wnętrzem

  • Małe rozmiary
  • Minimalistyczny design
  • Wybór kolorów

Co mówią o Slim architekci

Paweł Szymczak
Klimatyzatory i kurtyny nie są ulubieńcami architektów. Ja osobiście nie do końca rozumiem ich zastosowanie, ale przepisy tego wymagają. Pierwszy raz ktoś potraktował kurtynę jako element wnętrza i skupił się na jej designie. W końcu trafiłem na kurtynę, która jest połączeniem technologii z wzorniczym minimalizmem.
Agata Adamiak
W lokalach często jest ciemny sufit, a elementy klimatyzacji są zawsze białe. Znam przypadki, że ludzie malowali je sprayem. Wreszcie FLOWAIR zrobił kurtynę, którą można dopasować kolorem do pomieszczenia.
Mateusz Popławski
Ja rozumiem, że kurtyna to coś co ma spełniać swoją funkcję, ale dlaczego musi ona od razu szpecić wnętrze? Dlaczego nikt do tej pory nie zastanowił się jak będzie wyglądało to we wnętrzu, które my tak skrupulatnie przygotowujemy? Dla nas jest to element, który musi komponować się z wystrojem, musi tworzyć z nim spójną całość. Dlatego właśnie wybrałem Slima, którego forma jest na tyle smukła, że może nie jest ozdobą ale jest chociaż mało widoczny i staje się niemal niewidocznym elementem wyposażenia.
Aleksander Bulecki
Jeśli nad drzwiami jest coś co wygląda źle, to tak trzeba zaprojektować wnętrze, aby skupić się na czymś innym. Np. w poczekalniach musiałam ustawiać wszystko tak aby pacjenci siedzieli tyłem do drzwi i nie widzieli urządzeń nad nimi. Nareszcie znalazłam kurtynę, która jest na tyle ładna, że nie muszę jej ukrywać i przy projektowaniu mogę skupić się na ważniejszych rzeczach
Patrycja Marczuk
Kurtyna ma spełniać parametry techniczne, a nikt nie zwracał uwagi na to jak wygląda.. no cóż do tej pory wszyscy architekci zagryzali zęby, aż w końcu na rynku pojawił się Slim, który pasuje do wielu wnętrz!
Adam Piątek
Kurtyny to urządzenia techniczne i do tej pory nikt nie skupiał się na ich wyglądzie. FLOWAIR zaprojektował kurtynę, która nie tylko nie straszy, ale nawet dobrze wygląda.
Małgorzata Kwiatkowska
Kiedyś walczyłem ze wszystkimi grzejnikami, włącznikami, elementami instalacyjnymi i innymi brzydactwami. Potem nauczyłem się odpuszczać i przestałem je chować, a teraz po prostu wybieram te, które wyglądem nie rzucają się w oczy. Jeśli chodzi o kurtyny powietrzne, zacząłem polecać branżystom Slima
Magdalena Maciarek
Wzorniczo był problem, aby dobrać coś minimalistycznego. Przejrzałam setki kurtyn i były brzydkie. Producenci nie oferowali nowoczesnych, stylowych rozwiązań, chyba, że na specjalne zamówienie, a Slim to cała gotowa paleta minimalistycznych kurtyn i to od ręki.
Kawin Tłokarski
W kurtynach zawsze brakowało mi takich rozwiązań, żeby pobierały one mniej energii i były ekologiczne. Tyle się mówi o energooszczędności, ale tych urządzeń jakby to nie dotyczyło. Tym bardziej cieszę się jak widzę, że w końcu ktoś o tym pomyślał. Slim ma wbudowany czujnik, dzięki któremu jak jest mały ruch to urządzenie nie pracuje, włącza się wtedy kiedy jest to potrzebne. Doceniam takie funkcje.
Rafał Działdowki
Dla mnie FLOWAIR wygrał na rynku wprowadzając konfigurator. Mogę wybrać model, kolor, a do tego pobrać ofertę. Niby takie proste, a nikt tego nie ma.
Przejdź do sklepu